„ Moda Przmija Styl Pozostaje ’’
Coco Chanel

 

suknie-na-miare

W pracowni krawiectwa miarowego grupy Concordia wykonuję niepowtarzalne kreacje szyte na indywidualne zamówienie, według własnego projektu jak i wskazanego wzoru.

Oferta skierowana jest do osób poszukujących niebagatelnych, wyjątkowych kreacji dziennych jak i wieczorowych, szytych na sylwetki zarówno typowe jak i nietypowe oraz dzieci. Z przyjemnością doradzę fason, kierując się typem urody oraz figury.

Posiadam bogatą ofertę tkanin, w dużej rozpiętości cenowej, która zadowoli najbardziej wyszukane gusta i pozwoli dopasować ofertę do przewidzianego budżetu. Wieloletnie doświadczenie, opanowana konstrukcja i technika szycia , dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz precyzja wykonania pozwala na zrealizowanie najbardziej wyszukanych fasonów.

Często poszykuję niestandardowych rozwiązań dla uzyskania najlepszego efektu. Wszystkie kreacje wykonywane są przy użyciu profesjonalnych maszyn i urządzeń , zgodnie z sztuką starego krawiectwa. Do każdej realizacji podchodzę z dużym zaangażowaniem, zawsze jednak sugerując się oczekiwaniami klienta.

 

Firma CONCORDIA ubierze Cię z klasą.

 

Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi elementami mojej oferty.

NASZ NEWSLETTER