PRACA JEST MOJĄ NAJWIĘKSZĄ PASJĄ.

 

pasja

 

Jest mi niezmiernie miło powitać Państwa na mojej stronie, która jest częścią Pracowni Ślubnej Grupy Concordia.

Firma powstała z myślą o osobach przygotowujących się do ślubu, poszukujących niebagatelnych, wyjątkowych kreacji i dekoracji , organizujących wesele oraz przyjęcia okolicznościowe. Wyjątkowość mojej firmy polega na szerokiej ofercie proponowanych usług, co ma wpływ na konkurencyjność cen. Jestem projektantem i stylistą mody.

W swojej dotychczasowej pracy zgłębiłam tajniki konstrukcji, techniki i technologii odzieży, jednym słowem kunsztu krawieckiego. Dążąc do doskonałości biorę udział w licznych kursach, szkoleniach i pokazach. Na bieżąco śledzę nowości i trendy obowiązujące w modzie. Fascynują mnie wielcy krawcy i kreatorzy mody. Inspiracją dla mnie jest kobiecość, natura, elegancja, i piękno kwiatów. Od wielu lat uczestniczę w organizowaniu ślubów, wesel oraz przyjęć okolicznościowych i chętnie pomogę zorganizować dla Państwa uroczystość.

Wykonuję również niebagatelne dekoracje ślubne, które są uwieńczeniem wizerunku Pary Młodej. Podkreślają styl i nadają uroczysty charakter. Bogate doświadczenie jakie zdobyłam wieloletnią pracą , zaangażowanie w każdy projekt , precyzja wykonania oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół zadowoliło wielu klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Chętnie podejmuję nietypowe wyzwania. Będzie mi miło gościć Państwa w Pracowni Ślubnej grupy Concordia.

Zapraszam serdecznie

Eliza Tórz

 

SŁUŻĘ POMOCĄ, RADA I DOŚWIADCZENIEM

Dysponujemy własnym lokalem, cateringiem, bazą noclegową, pracownią
florystyczną i dekoracyjną.
Projektujemy i szyjemy niepowtarzalne suknie ślubne i wieczorowe.
Tkaninami dekorujemy wnętrza indywidualnych klientów jak i dla potrzeb
hotelarstwa i gastronomii.
NASZ NEWSLETTER