Suknie ślubne

 

onas222

W pracowni ślubnej grupy Concordia wykonuję suknie ślubne według własnego projektu lub wskazanego wzoru.

Jako projektant i stylista z przyjemnością doradzę odpowiedni fason, kierując się typem urody i figury jak również stylem uroczystości . Suknie ślubne szyte są na miarę według indywidualnego zamówienia, dają gwarancję niepowtarzalności wzoru. Sukienki wykonywane według wskazanego wzoru zawsze odzwierciedlają ją fasonem i stylem , mogą nieco różnić się koronkami i dodatkami.

W galerii znajdują się przykłady takich realizacji. W ofercie posiadam najlepsze tkaniny : jedwabie, tafty, satyny, muśliny, szyfony, tiule i wiele innych, oraz koronki i dodatki, które wykorzystuję . Szeroka gama tkanin w dużej rozpiętości cenowej pozwala na dostosowanie ceny do przewidzianego budżetu. Wieloletnie doświadczenie, opanowana konstrukcja i technika szycia , dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz precyzja wykonania pozwala na zrealizowanie najbardziej wyszukanych fasonów.

Często dla uzyskania najlepszego efektu poszukuję niestandardowych rozwiązań. Wszystkie sukienki wykonywane są przy użyciu profesjonalnych maszyn i urządzeń , zgodnie z obowiązującymi kanonami wykonania sukni ślubnej. Do każdej realizacji podchodzę z dużym zaangażowaniem, zawsze jednak sugerując się Państwa oczekiwaniami . Termin wykonania najczęściej 3 – 6 m-cy. Ekspresowe wykonanie ok. 3 tyg.

Ceny konkurencyjne! Autorska kolekcja jest w przygotowaniu i niebawem będą dostępne gotowe modele.

 

Wyglądaj najpiękniej

Dysponujemy własnym lokalem, cateringiem, bazą noclegową, pracownią
florystyczną i dekoracyjną.
Projektujemy i szyjemy niepowtarzalne suknie ślubne i wieczorowe.
Tkaninami dekorujemy wnętrza indywidualnych klientów jak i dla potrzeb
hotelarstwa i gastronomii.
NASZ NEWSLETTER