Ten dzień zostanie na zawsze w Waszej pamięci

 

wyp

Z przyjemnością wykonam dla Państwa niebagatelne dekoracje ślubne, które podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości.

Niepowtarzalne kompozycje z kwiatów żywych i sztucznych nadadzą klasę, elegancję i styl. Jako projektant i stylista ukończyłam kurs florystyczny , co dało mi umiejętność precyzyjnego i technicznego wykonania dekoracji, które zawsze dostosowane są do wizerunku Pary Młodej. Bukiet ślubny, samochód , wystrój kościoła i sali zawsze ze sobą harmonizują.

Wszystkie dekoracje wykonuję według indywidualnego projektu, dobierając kolorystykę i charakter do typu urody Panny Młodej , oraz stylu ślubu. Zawsze jednak kierują się Państwa sugestiami i oczekiwaniami. Wykonuję bukiety ślubne, dekoracja sal, samochodów, USC, domów, plenerów.

W ofercie oprócz kompozycji kwiatowych na zamówienie posiadam: pokrowce na krzesła, obrusy, falbany do stołów, dywany o różnej kolorystyce, świeczniki, stojaki, wazony, kompozycje z kwiatów sztucznych, girlandy kwiatowe oraz wiele innych elementów dekoracyjnych. Bogate doświadczenie zdobyte wieloletnią pracą pozwala na zastosowanie niestandardowych rozwiązań i zadowolenie najbardziej wybrednych gustów. Wypożyczamy niektóre elementy dekoracyjne. Ceny konkurencyjne !

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie w celu omówienia dekoracji.

 

Oferta skierowana jest do hoteli, restauracji, firm cateringowych oraz osób prywatnych.

 

Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi elementami mojej oferty.

NASZ NEWSLETTER

Aktualności